VETERANLAR BADMİNTON’ DA 7 MADALYA

Türkiye Badminton Federasyonu tarafından Ankara'da düzenlenen "Masterlar ve Halk Badminton Türkiye Şampiyonası Cumhuriyet Kupası'nda" Niğdeli Veteran Sporcular 7 madalya ile döndü.

31 EKİM 2018 / NİĞDE GSİM SÜLEYMAN ARIBAŞ
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Türkiye Badminton Federasyonu’nun 2018 faaliyet programında yer alan ve Badminton Federasyonu Eski Başkanı Prof. Dr. Faik İmamoğlu anısına gerçekleştirilen Masterlar ve Halk Badminton Türkiye Şampiyonası Cumhuriyet Kupası’nda Niğdeli Veteran Sporcular büyük bir başarıya imza attı.

26 – 28 Ekim 2018 tarihleri arasında Ankara Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde yapılan ve Türkiye geneli 24 ilden, 131 sporcunun katıldığı ‘Masterlar ve Halk Badminton Türkiye Şampiyonası Cumhuriyet Kupası’ sonunda,

Niğdeli  Sporcularımızdan;

Doç. Dr. Adil CANIMOĞLU 50+ tek erkek 1’incisi ve 45+ da çift erkek 2'incisi,

İbrahim İLBEK 50+ çift erkek ve karışık çift 2'incisi,

Serkan AVŞAR(Çamardı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü) 35+ tek erkek 2’incisi ve çift erkek 3’sü,

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Ümran AKDAĞCIK 35+ çift erkek 3'sü olma başarısı göstermişlerdir.

Türkiye Badminton Federasyonu Niğde İl temsilcisi Emin ARIKAN ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri Yusuf MEŞE ve Serdar DANİYAR eşliğinde bir yıldır çalışmalarını 75. Yıl Kapalı Spor Salonunda sürdüren Niğdeli Veteranlar çalışmalarının sonucunu aldıkları madalyalarla gösterdiler.

Türkiye Badminton Federasyon Başkanı Murat ÖZMEKİK Niğdeli Veteran Badminton sporcularını tebrik edip başarılarının devamını diledi.

                "Masterlar ve Halk Badminton Türkiye Şampiyonası Cumhuriyet Kupası'nda" derece alan sporcularımız Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Harun TURHAN’a ve Spor Şube Müdürümüz Bülent ÖZGÜVEN’e vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ettiler.

"Masterlar ve Halk Badminton Türkiye Şampiyonası Cumhuriyet Kupası'nda" derece alan Sporcularımızı onları çalıştıran Antrenörlerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.