HABERARŞİVİ
  • 18

    OCAK

    FUTSAL İL BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU

    Okul Sporları Futsal Genç Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi.

  • 17

    OCAK

    Mutlu Çarşambada Güzel Bir Gün

    ''Mutlu Çarşamba''da Engelli Çocuklarımız ile Engelsiz Yaşam Projemiz tüm hızıyla devam ediyor.

  • 7

    OCAK

    HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

    07 Ocak - 13 Ocak 2019 Tarihleri arasında İlimizde Düzenlenen Haftalık Spor Faaliyet Programı Ektedir. Müsabakalara katılan tüm sporcu,takım ve hakemlere başarılar dileriz.

  • 7

    OCAK

    ATLETİZM DE BÜYÜK BAŞARI

    5-6 Ocak 2019 tarihleri arasında İstanbul da Federasyon deneme yarışmaları yapıldı.

  • 7

    OCAK

    BADMİNTON DA ÇİFTE ZAFER

    04-06 Ocak 2019 tarihleri arasında Çankırı ilinde Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Kız-Erkek grup birinciliği müsabakaları yapıldı.

  • 2

    OCAK

    ATLETİZM OKUL SPORLARINDA YİNE BAŞARI

    22 Aralık 2018 tarihin de Adana da Yapılan Okullar arası Grup Birinciliği Kros Müsabakalarında Genç Kızlar A kategorisinde Yarışan Sporcularımızdan Şevval ÖZDOĞAN 1.ci , Aleyna TOK ise 2.ci oldu.

  • 14

    ARALIK

    DART’TA İLİMİZE MADALYA YAĞMURU

    07-08-09 Aralık 2018 tarihleri arasında Ankara Atatürk Spor ve Sergi Sarayında Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 3.Ayak Turnuvası düzenlendi.

  • 14

    ARALIK

    BASKETBOL İL BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU

    2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler Kız-Erkek İl Birinciliği Müsabakaları 5 Şubat Spor Salonunda yapılan final müsabakalarıyla sona erdi.

  • 12

    ARALIK

    GENÇ ERKEKLER DE ŞAMPİYON BELLİ OLDU

    2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Genç Erkekler Futbol Müsabakaları yoğun kar yağışı altında yapılan final müsabakalarıyla sona erdi.

  • 5

    ARALIK

    ŞAMPİYONLARDAN ZİYARET

    Hafta içerisinde Halter,Badminton ve Atletizm branşlarında Türkiye dereceleri yapan sporcularımız İl Müdürümüz Harun TURHAN'I makamında ziyaret etti.

  • 30

    KASIM

    HALTER DE TARİHİ BAŞARI

    Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü haltercilerimiz iki altın ve bir gümüş madalya ile dönmeyi başardılar.

  • 29

    KASIM

    ''YÜZME BİLMEYEN KALMASIN''

    ''Yüzme bilmeyen kalmasın'' projesi ilimizde de uygulanmaya başlandı.

  • 28

    KASIM

    KROS İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YAPILDI

    2018 – 2019 yılı Okullararası Kros İl 1. liği seçmeleri 21 Kasım 2018 tarihinde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Kros parkurunda yapıldı.

  • 27

    KASIM

    E-Devlet Hizmetlerimizin Eğitimi Verildi

    E-lisans, E-vize, E-spor kart, Sporcu bilgi formu, Kulüp bilgi formu, Veli izin belgesi, İlişiksiz belgesi-Bonservis ve Sportif ceza işlemleri E-Devlet üzerinden hizmete sunulmuştur.

  • 22

    KASIM

    GENÇ KIZLARIMIZ 10 KASIM DA TÜRKİYE İKİNCİSİ

    Türkiye Atletizm Federasyonun 2018 yılı Faaliyet Programında yer alan Ankara Hipodrom’daki Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılan ‘’10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusu’’na 525 atlet katıldı.