ANTRENÖRÜMÜZ VE TÜRKİYE ŞAMPİYONU MİLLİ ATLETİMİZDEN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

  Türkiye Atletizm Federasyonun 2020 yılı Faaliyet programın yer alan Gençler Ferdi Türkiye Şampiyonası 01,02 Eylül 2020 tarihlerinde İstanbul ilinde gerçekleşmişti. Niğde’mizi 1500 ve 3000 metrelerde temsil eden sporcumuz Şevval Özdoğan üstün bir başarı gerçekleştirerek her iki branşta da Türkiye şampiyonu olmayı başardı.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İLKER ÖTGÜNLÜ 'DEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Dünya tarihine damga vuran, Milletimizin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olan ve Milli Kurtuluş Savaşı'mızı tarihte eşi ve benzeri görülmemiş.....

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİ AÇILIYOR

  05-18 yaş grubundaki çocuk ve gençlerin yaz tatillerini iyi değerlendirebilmeleri için, Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce, ücretsiz Yaz Sporları Okulları açılacaktır..

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ ALEYNA TOK 800 METREDE TÜRKİYE 3. SÜ OLDU

  Türkiye Atletizm federasyonu 2020 yılı faaliyet programında yer alan U 18 Bölgesel Türkiye Şampiyonasında Sporcumuz Aleyna TOK yaşanan tüm problem ve sakatlıklara rağmen bölgede 2. Türkiye sıralamasında Türkiye 3. sü oldu.

  Haberi Oku

  TÜM BRANŞLARIMIZ KURALLARA UYGUN SPORA DÖNÜYOR

  Covid-19 salgını ile mücadelede gelinen son aşamada belirlenen kurallar dahilinde spor merkezleri/tesislerin 45 branşta faaliyete başlayabileceği kararlaştırılmıştı.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON ÇIKARMAYA DEVAM EDİYORUZ..

  Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu’nun 24-26 Ocak tarihleri arasında Afyonkarahisar’da tertip ettiği Türkiye Grekoromen Güreş Şampiyonasından Niğde Gençlik ve Spor 2 Şampiyonluk ve 2 derece ile döndü..

  Haberi Oku

  "GENÇ HACKATHON" YARIŞMASI HEYECANI BAŞLIYOR

  Yenilikçi fikirlere sahip gençlerimizin; yurtlarda sunulan hizmetlerin iyileştirilmesine yönelik fikir maratonu gerçekleştireceği yarışma için ayrıntılı bilgi linkte..

  Haberi Oku

  KÜLTÜR - SANAT YARIŞMALARI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından her sene düzenlenen Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmalarımızın başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  MUAYTHAİ AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜNDEN İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

  10-15 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya ilinde yapılan Uluslararası Muay Thai Avrupa Açık Kupasına ilimizden Mehmet Erdem, Yusuf Güler ve Arif Adil Güler katıldı

  Haberi Oku

  GENÇ LİDERDEN ANLAMLI ZİYARET

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre TOPOĞLU Niğde Gençlik Merkezi Ömer Halisdemir Kampüs Genç Ofisinde üniversiteli gençlerle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  HALTERCİ KIZLARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

  07-14 Aralık 2019 tarihleri arasında İsrail’in Eilat şehrinde yapılan Yıldızlar ve U15 Avrupa Halter Şampiyonasına 37 ülkeden 498 sporcu katıldı. Milli takımımız 20 erkek, 20 bayan olmak üzere toplam 40 sporcu ile yarışmaya iştirak etti.

  Haberi Oku

  ESKİ MİLLİ GÜREŞÇİDEN ANLAMLI ZİYARETLER

  Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin davetlisi olarak Niğde’ye gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Spor Eğitimi Daire Başkanı Selçuk Çebi Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nde Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu öğrencileriyle buluşarak “Yeni Antrenör Eğitim Sistemi” adlı seminerini verdi.

  Haberi Oku

  BİR ŞAMPİYONLUKTA WUSHU KUNG FU MİLLİ TAKIMIMIZDAN GELDİ

  26 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında, Ankara’da düzenlenen ve 18 ülkenin katıldığı şampiyonada, Wushu Kung Fu takımımız 8.80 puan alarak 17 ülkeyi geride bıraktı ve Balkan Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  BİLARDO HAKEMLİK KURSU TAMAMLANDI

  Niğde Bilardo il temsilciliği tarafından açılan, “Bilardo Hakem Kursu” 29-30 Kasım ile 01 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  NİĞDE GENÇLİK SPORDAN BİR DERECE DAHA

  Türkiye Atletizm Federasyonu Ankara İl Atletizm Temsilciliği’nin düzenlendiği ulusal çaptaki 10 Kasım Atatürk’ü Anma Kros Koşusu’nda ülkenin dört bir yanından gelen 750’nin üzerinde atlet yarıştı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER