NİĞDE GENÇLİK SPORDAN BİR DERECE DAHA

  Türkiye Atletizm Federasyonu Ankara İl Atletizm Temsilciliği’nin düzenlendiği ulusal çaptaki 10 Kasım Atatürk’ü Anma Kros Koşusu’nda ülkenin dört bir yanından gelen 750’nin üzerinde atlet yarıştı.

  Haberi Oku

  “EVİNİN SULTANLARI” VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Sporu toplumun her kesimine yaymak, ülkenin dört bir yanında sporun gelişimine katkı sağlamak, spor branşlarının bilinilirliğini artırmak, toplumu düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirerek, spor kültürü oluşturmak, katılımcıların beden ve ruh sağlıklarını geliştirmek ve spor aracılığı ile sosyal hayata katılımlarını artırma amacıyla “EVİNİN SULTANLARI” Voleybol Turnuvası düzenlendi.

  Haberi Oku

  TURNUVA BAŞLIYOR, TAKIMINI KUR SENDE KATIL

  3 X 3 BASKETBOL TURNUVASI İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 28 EKİM PAZARTESİ.

  Haberi Oku

  “BİRLİKTE YÜRÜYELİM” HALK YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ NİĞDE’DE YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

  16-22 Eylül Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında tüm Türkiye'de eş zamanlı olarak başlatılan 'Beraber Yürüyelim' etkinliği Niğde’de gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  HAYDİ NİĞDE..! 3'TEN 93' E BERABER YÜRÜYELİM

  Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında Sağlık için "Beraber Yürüyelim" sloganı ile 3’ten 93’e her yaştan vatandaşımızın katılımıyla yürüyüş düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  VALİ YILMAZ ŞİMŞEK'TEN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

  Vali Yılmaz Şimşek’ten Müdürümüze Ziyaret Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  Haberi Oku

  OKULA SPORLA BAŞLIYORUM PROJESİNE START VERİLDİ

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde, “Okula Sporla Başlıyorum Projesi” Niğde Cumhuriyet ilkokulunda düzenlenen programla start verildi.

  Haberi Oku

  NİĞDE’DE 3 BAND BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ SEÇMELERİ YAPILDI

  5-8 Eylül 2019 tarihleri arasında İlimiz Cadde Bilardo salonunda 19 sporcunun katılımıyla 3 Band Bilardo İl birinciliği kontenjan seçmeleri müsabakası gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  YILDIZLAR DART BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANMIŞTIR

  Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker ÖTGÜNLÜ konuşmasında tüm sporculara katılımları için teşekkür etti başarılar diledi ve yarışmada dereceye giren sporculara ödüllerini takdim etti.

  Haberi Oku

  Avrupa Gençler Bay-Bayan Kick Bokscuların ziyareti

  MACARİSTAN'da düzenlenecek olan Avrupa Gençler Bay-Bayan Kick Boks Şampiyonası'na Niğde'nin Çamardı Demirkazık Kamp Eğitim Merkezinde'nde hazırlanan Türkiye Milli Kick Boks Takımı sporcuları, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek'i makamında ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker ÖTGÜNLÜ, Birim Müdürleri ve Tüm Personelle toplantı düzenledi.

  Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker ÖTGÜNLÜ, Birim Müdürleri ve Tüm Personelle toplantı düzenledi.

  Haberi Oku

  Kick Boks Genç Milli Takım Kampını ziyaret

  Demirkazık Kamp Eğitim Merkezimizde devam eden Kick Boks Genç Milli Takım Kampını ziyaret

  Haberi Oku

  HALTER DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU

  31-Temmuz 4 Ağustos 2019 Tarihlerinde Nevşehir de yapılan Yıldızlar Türkiye halter şampiyonasında 67 kg da yarışan Emek Can ALTINTAŞ TÜRKiYE Şampiyonu olmuştur

  Haberi Oku

  15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü etkinlikleri Yürüyüşü yapıldı

  15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Şehit Ömer Halisdemir Meydanında son buldu.

  Haberi Oku

  ATLETİZMDE BALKAN ŞAMPİYONU VE İKİNCİSİ NİĞDELİ

  İstanbul 'da yapılan Balkan Yıldızlar U18 Şampiyonasında Ülkemizi ve Niğde 'mizi Milli Takımda 2000 metre Engellide temsil eden Şevval ÖZDOĞAN BALKAN ŞAMPİYONU olurken 800 metrede Aleyna TOK çok az bir farkla Birinciligi kaçırarak BALKAN 2. si oldu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER