SPOR VE GENÇLİK BRANŞLARI EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  İlimizde spor branşlarında, gençlik branşlarında (Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler ) ve Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZ İLKER ÖTGÜNLÜ'DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  Bizi asırlardır birbirimize bağlayan, birbirimize kardeş kılan, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu dorukta yaşatan bayramlarımızdan Kurban Bayramına bir kez daha kavuşmanın mutluluk ve heyecanını yaşamaktayız...

  Haberi Oku

  05-18 YAŞ YAZ SPOR OKULU KAYITLARI BAŞLADI

  Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerimizde yaz spor okulu kayıtlarımız başladı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  İlimizde spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  İl Müdürümüz İlker ÖTGÜNLÜ 'den 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

  Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İlker ÖTGÜNLÜ 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımlayarak 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı. ÖTGÜNLÜ 'nün mesajı şöyle;

  Haberi Oku

  NİĞDE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ FUTBOLDA 9 İL ‘E EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

  Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 2022 KYK İller Arası 35. Futbol Turnuvası 5. Grup Elemeleri’ne ev sahipliği yapıyor. 21-27 Mart tarihleri arasında yapılacak müsabakalara, Niğde’nin yanı sıra Aksaray, Nevşehir, Yozgat, Kırıkkale, Ankara, Isparta, Antalya, Burdur, Kayseri illeri katılıyor.

  Haberi Oku

  GELECEĞİN MİLLİ SPORCULARI BOR'DA TARAMA TESTİNDE..

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Koordinasyonunda Bor İlçesinde 1765 öğrenciye Yetenek taraması ölçümü yapıldı. Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı kapsamında Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde geleceğin milli sporcu adayları tarama testinden geçiyor.

  Haberi Oku

  BOCCE ‘DE NİĞDE TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA

  2021-2022 Okul Sporları Hatay Bocce Grup Müsabakalarında Küçük Kızlar da Kızılca Atatürk Ortaokulu öğrencilerimiz ilk 4 dereceye girdiler..

  Haberi Oku

  DOWN SENDROMLULAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİK..

  Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında 21 Mart Down Sendromlular Farkındalık günü etkinliği düzenlendi. Merkez Spor Salonunda düzenlenen etkinlikte Down Sendromlu 22 çocuğun mutlulukları ve etkinlikteki eğlenceli kareler dikkat çekti. Sportif faaliyetler, palyaço ve pasta kesimi ile etkinlik dolu dolu geçti.

  Haberi Oku

  VOLEYBOL TAKIMIMIZ GRUP 1. Sİ..

  Analig Voleybol Kız Takımı namağlup olarak karşısındaki takımları yenerek, grup 1. Si oldu.. Niğde Gençlik ve Spor Voleybol takımı Kırıkkale ‘de oynanan müsabakalarda 3 takımla sahaya çıktı..

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONUMUZ HAVVA NUR ŞEKER AVRUPA ŞAMPİYONASINA GİDİYOR..

  Şubat ayında Adana 'da düzenlenen Genç Kadınlar Ferdi Boks müsabakasında Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü temsilen müsabakaya çıkan ve 66 kg'da Türkiye Şampiyonu olan Niğdemizin gururu Havva Nur Şeker Gençler Avrupa Şampiyonası için Bulgaristana gidiyor.

  Haberi Oku

  İL MÜDÜRÜMÜZDEN ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI..

  Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İlker ÖTGÜNLÜ, 18 Mart Çanakkale Zaferi’mizin 107. Yılı sebebiyle kutlama mesajı yayınladı...

  Haberi Oku

  BADMİNTON MÜSABAKALARIMIZI TAMAMLADIK..

  Okul Sporları etkinlikleri kapsamında Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinasyonunda 2021-2022 Badminton branşı Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde 16 Mart 2022 tarihinde düzenlenen müsabakalarımız sona erdi..

  Haberi Oku

  TIRMANIŞ MÜSABAKALARIMIZI TAMAMLADIK

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Okul Sporları Gençler Yıldız Küçükler-Minikler Spor Tırmanışı müsabakaları gerçekleştirdik. Toplamda kız ve erkek 48 sporcunun katıldığı müsabaka ODTÜ Spor Salonunda gerçekleştirdi.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYON DARTÇILAR EVİNDE..

  Şubat ayında Şanlıurfa 'da derece rüzgarı estiren Niğdeli Dartçılarımız evlerinde Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İlker ÖTGÜNLÜ ile bir araya geldi..

  Haberi Oku

  Şevval ‘imiz Dünya Barajını Aştı ve Kenya'ya Gidiyor..

  25.04.2021 tarihinde Mersin de yapılan Atletizm Olimpik deneme yarışmalarında Niğdeli Sporcumuz..

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER